List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczący zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.

I N F O R M A C J A

W związku z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi uczniowie nie mogą korzystać ze szkolnego podwórka, placu zabaw oraz boiska od dnia 24.10.2018 do odwołania.

Informacja

W dniu dzisiejszym tj. 19.10.2018 r. przeprowadzona została próbna ewakuacja dzieci i pracowników z budynku szkoły. Wszyscy uczniowie pod opieką nauczycieli sprawnie i bezpiecznie opuścili budynek szkoły.

Lucyna Żminda

Informacja

W dniach 15.10.2018 do 19.10.2018 nieobecny będzie Pan przeprowadzający uczniów przez jezdnię.

Prosimy rodziców, aby w tych dniach zwrócili szczególną uwagę na swoje dzieci podczas drogi do szkoły.

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW KLAS Z RODZICAMI

harmonogram spotkań z rodzicami 25.04.2018

DYŻUR NAUCZYCIELI

Dyżur nauczycieli w trakcie zebrań z rodzicami