W maju w naszej szkole został przeprowadzony  konkurs plastyczny pt.”Złów rybę i ją wypuść – chrońmy razem nasze wody”.  Konkurs był zorganizowany z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka. Zwycięzcami okazali się:  w kategorii klas 0 –III SP  – Anna Adamczyk kl. II a, Igor Kurzac kl. 0, Michał Urban  kl. 0, w kategorii klas IV – VI SP – Dagmara Adamczyk kl. V a, Natalia Niemiec kl. IV a, Eliza Fołta kl. VI b. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a prace niezwykle interesujące. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i słodycze, a zwycięzcy nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs został przeprowadzony przez p. Jarosława Jabłońskiego we współpracy z Kołem PZW nr 3 Rozwadów oraz nauczycielami:  p. Jolantą Kawą, p. Anetą Biszczak i p. Anną Furtak.