21.03.2016r. w Przecławiu odbyły się Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce dziewcząt. Do półfinału zakwalifikowały się 4 zespoły: PSP – 9 Stalowa Wola, PSP – 3 Tarnobrzeg, PSP Przecław, PSP – 11 Dębica. Nasze dziewczęta zdecydowanie wygrały z Przecławiem i Dębicą. Drużynę
z Tarnobrzega pokonały w rejonie i ten wynik był zaliczony
do końcowej punktacji.

Wyniki :

PSP- 9 Stalowa Wola : PSP Przecław  – 31 : 8

Punkty dla naszej szkoły zdobyły: G. Drzewi – 13 pkt.; O. Kmak – 4 pkt.; R. Zarzeczna – 7 pkt.; W. Kielek – 2 pkt.; W. Mysior – 2 pkt.; M. Tofilska – 3 pkt.

PSP – 9 Stalowa Wola :  PSP – 11 Dębica  – 31: 18

Punkty dla naszej szkoły zdobyły: R. Zarzeczna – 9 pkt.; G. Drzewi – 6 pkt.; W. Kielek – 4 pkt.; O. Kmak – 2 pkt.; N. Kochańczyk – 2 pkt.; K. Ciba –2 pkt.; Al. Paterek – 2 pkt.; Milena Tofilska – 2 pkt.; K. Rafalska – 2 pkt.

Skład drużyny: Gabriela Drzewi, Oliwia Kmak, Milena Tofilska, Wiktoria Kielek, Wiktoria Mysior, Aleksandra Paterek, Rachela Zarzeczna, Natalia Kochańczyk, Kornelia Ciba, Oliwia Piłat, Martyna Piciura – klasa VIb oddział sportowy oraz Karolina Rafalska – kl.IVa.

GRATULUJEMY!