KONKURSY SZKOLNE 2017/2018

Nazwa konkursuKlasaTerminOsoba odpowiedzialna
„Mistrz Sudoku” szkoły podstawowej”IV – VIIlistopad 2017A. Kawalec
Szkolny Konkurs Recytatorski „Poezji Radosnej”I - IIIlistopad 2017Słapczyńska
R. Rzeszutek
Szkolny konkurs recytatorski poezji patriotycznejIV – VII
II - III gim.
Październik 2017
Kwiecień 2018
E. Łuszczak,
M. Olszewska
Konkurs na najładniejszy różaniecI - IVpaździernik 2017M. Kochan
Szkolny konkurs matematyczny II - III gim.luty
2018
B. Kudelska
R. Rzeszutek
Konkurs pięknego czytaniaI - IVmarzec 2018A. Słapczyńska-Stefaniak,
M. Szczoczarz
Szkolny konkurs przyrodniczo/ekologiczny IV- VIIkwiecień 2018A. Dymowska
Szkolny konkurs ortograficznyI - III
IV - VII
Luty 2018L. Kołpa kl. II
B. Kiliańska kl. III
Szkolny konkurs j. angielskiegoI – IV
II - III gim.
kwiecień 2018A. Rybak
Konkurs Biblijny V – VIIkwiecień 2018M. Kochan
Konkursy plastyczneI – III
IV - VII
W ciągu roku szkolnegoBiszczak
A. Furtak
J. Kawa
Szkolny Mistrz MatematykiIV-VII
II - III gim.
luty/marzecI. Drzymała
Matematyczna Sztafeta Klas Piątych – etap szkolnyVmarzec 2018Kawalec
„Bliskie spotkania z nauką” konkurs doświadczeń fizycznych i chemicznychVII
II - III gim.
marzec 2018A. Maciej
R. Łach
„Kangur Matematyczny” – etap szkolnyII – VII
II - III gim.
marzec 2018I. Drzymała
A. Kawalec
W. Bednarzewska
Kangur Matematyczny – etap szkolnyII – III gim.marzec 2018I. Drzymała
A. Kawalec
W. Bednarzewska
„Mistrz Sudoku”II – III gim.listopad 2017A. Kawalec
Konkurs pięknego czytaniaII - III gim.marzec 2017J. Lubera
Szkolny konkurs j. angielskiegoII- III gim.marzec/kwiecień 2017Głowińska
Konkurs Matematyczny „Młody Matematyk” – etap szkolnyII gim.marzec 2017I. Drzymała
A. Kawalec
Szkolny konkurs recytatorski poezji patriotycznejkwiecień 2017
Bliskie spotkania z naukąII-III gim.Marzec 2018Maciej
R. Łach
Szkolny Mistrz MatematykiII-III gim.Luty/marzec 2018Drzymała
Konkursy interdyscyplinarne organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty – etap szkolnyIV – VIwg harmonogramu KOszkolne komisje konkursowe
Konkursy przedmiotowe organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty – etap szkolnyII – III gim.wg harmonogramu KOszkolne komisje konkursowe

Szkolne konkursy i zawody sportowe 2017/2018

 

Nazwa konkursuTerminOsoba odpowiedzialna
Egzamin praktyczny i teoretyczny na kartę rowerowąmaj/czerwiec E. Korytkowska
Zawody sportowe - piłka nożna chłopcówI półroczeA. Bednarczyk
Zawody sportowe - piłka siatkowa drużyn mieszanych z klas 7 oraz klas 2 i 3 gimnazjumI półroczeI. Bernat
Zawody sportowe dla klas 5 i 6 – „Dwa ognie” II półroczeM. Turek
Zawody sportowe - piłka nożna chłopców z klas 7 oraz klas 2 i 3 gimnazjumII półroczeA. Bednarczyk
Turniej mikołajkowy – piłka koszykowa dziewcząt z klas 6 i 7.I półroczeE. Korytkowska