KONKURSY SZKOLNE 2018/2019

Nazwa konkursuKlasaTerminOsoba odpowiedzialna
Konkurs plastyczny "Powitanie jesieni"wrzesień 2018A. Biszczak
A. Furtak
Szkolny Konkurs dla PSP na najładniejszy różaniecI - VIIIpaździernik 2018M. Kochan
Konkurs plastyczny "Symbole narodowe"I - IIIPaździernik 2018
A. Furtak
I. Gajór
K. Bałdos - Mucha
Konkurs fotograficzny "zdjęcie z pupilem"I - VIII oraz III gim.październik 2018A. Biszczak
A. Furtak
„Polskie symbole narodowe” - konkurs plastyczny z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę I - III październik
2018
wychowawcy klas I - III
Konkurs plastyczny „Nasza wolna Ojczyzna”I - IIIlistopad 2018A. Biszczak
A. Furtak
Konkurs literacki pt.: „Polska moja Ojczyzna – a na imię jej Niepodległa” IV- VIII oraz III gim.październik/listopad 2018M. Olszewska
Konkurs szkolny „Mistrz Sudoku”IV - VIII oraz III gim.Listopad 2018A. Kawalec
Konkurs plastyczny „Święty Mikołaj”grudzień 2018A. Biszczak
A. Furtak
Szkolny konkurs kolęd i pastorałek I-IIIgrudzień 2018A. Biszczak
A. Furtak
Szkolny Konkurs poezji radosnej IV-VIIgrudzień 2018A. Słapczyńska-Stefaniak
Szkolny konkurs poezji radosnej dla klas I-III
I-III
grudzień 2018A. Słapczyńska-Stefaniak
R. Rzeszutek
Szkolny Konkurs Języka Angielskiego w PSP i GIMI – VIII
III gim.
styczeń 2019A. Głowińska
M. Woszczyna
A. Rybak
J. Szarama
Konkurs szkolny „Młody matematyk”VI, VIIluty 2019A. Kawalec
I. Drzymała
W. Bednarzewska
„Szkolny Mistrz Matematyki”II - III luty/marzec 2019B. Kudelska
R. Rzeszutek
Konkurs biblijny V-VIIIluty 2019M. Kochan
Konkurs szkolny „Szkolny mistrz matematyki”IV-VII, III gimluty/marzec 2019I. Drzymała
„Szkolny Mistrz Ortografii”IV - VIIIluty/marzec 2019E. Łuszczak
B. Tyrała-Klimczak
M. Olszewska
M. Szczoczarz
J. Lubera
„Szkolny Mistrz Ortografii”II - III luty/marzec 2019W. Brzostek
B. Kiliańska
Konkurs literackiIV-VIII
III gim.
luty/marzec 2019A. Słapczyńska-Stefaniak
Szkolny konkurs pięknego czytania I-III
IV-VIII
III gim.
marzec 2019A. Słapczyńska-Stefaniak
Konkurs międzyszkolny „Kangur matematyczny”I -VIIImarzec 2019A. Kawalec
I. Drzymała
W. Bednarzewska
Konkurs międzyszkolny – Bezpieczeństwo Ruchu DrogowegoVII – VIII, III gim. marzec 2019E. Korytkowska
Konkurs doświadczeń fizycznych
i chemicznych „Bliskie spotkania z nauką”
VII, VIII, III gim. marzec 2019R. Łach
E. Brzozowska
Konkurs plastyczny w bibliotece szkolnejIV-VIImarzec 2019A. Słapczyńska-Stefaniak
„Matematyczna sztafeta klas piątych” etap szkolny Vmarzec/
kwiecień 2019
A. Kawalec
W. Bednarzewska
Konkurs zdrowotnyIVmarzec/
kwiecień 2019
A. Dymowska
Powiatowy etap Konkursu Matematycznego „Młody Matematyk” VII – VIII III Gim.kwiecień 2019A. Kawalec
I. Drzymała
W. Bednarzewska
Konkursy plastyczne w świetlicy szkolnejI-IIIw ciągu rokuA. Biszczak
A. Furtak
Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej dla PSP i GIMIV – VIII, III gim.maj 2019E. Łuszczak
B. Tyrała-Klimczak
M. Olszewska
M. Szczoczarz
J. Lubera
Konkurs międzyszkolny „Sztafeta klas piątych” Vmaj 2019A. Kawalec
W. Bednarzewska
Konkurs międzyszkolny „Następcy Mikołaja Kopernika” VImaj 2019M. Olszewska
W. Bednarzewska
A. Dymowska
Międzyszkolny konkurs dla wychowanków świetlic „Pani Wiosna”maj 2019A. Biszczak
A. Furtak

Szkolne zawody sportowe 2018/2019

 

Nazwa konkursuTerminOsoba odpowiedzialna
Egzamin praktyczny i teoretyczny na kartę rowerowąmaj/czerwiec E. Korytkowska
Zawody sportowe - piłka nożna chłopców klas IV - VII półroczeA. Bednarczyk
Zawody sportowe - piłka siatkowa drużyn mieszanych z klas 7,8 oraz 3 gimnazjumI półroczeI. Bernat
Zawody sportowe dla klas 5 i 6 – „Dwa ognie” II półroczeM. Turek
Zawody sportowe - piłka nożna chłopców z klas 7, 8 oraz 3 gimnazjumII półroczeA. Bednarczyk
Turniej mikołajkowy – gry i zabawy sportoweI półroczeE. Korytkowska