Ponad trzydzieścioro uczniów naszej szkoły podstawowej oraz gimnazjum brało w tym roku szkolnym udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Troje z nich odniosło wielki sukces: doskonale poradzili sobie z wyzwaniami trzech etapów konkursowych: szkolnego, rejonowego oraz wojewódzkiego. Do osiągnięć naszych uczniów przyczynili się też uczący ich nauczyciele.

Klaudia Paleń z klasy VIb została laureatką etapu wojewódzkiego, a zarazem całego konkursu języka angielskiego dla szkół podstawowych. Finalistką  konkursu języka angielskiego dla gimnazjum została Natalia Zychowicz z klasy Ia. Dziewczęta zostały przygotowane przez p. Annę Głowińską.

Tytuł finalisty  otrzymał też Patryk Jurkiewicz z klasy IIIb gimnazjum, startując w etapie wojewódzkim konkursu z informatyki, do którego przygotował go p. Rafał Łach.

Zajęcie czołowych miejsc w tak prestiżowych konkursach to wielkie wyróżnienie, czego im serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.