Ponad trzydzieścioro uczniów naszej szkoły podstawowej oraz gimnazjum brało w tym roku szkolnym udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Czworo z nich odniosło wielki sukces:    doskonale poradzili sobie z wyzwaniami trzech etapów konkursu: szkolnego, rejonowego oraz wojewódzkiego. Do sukcesów naszych uczniów przyczynili się też uczący ich nauczyciele.

Klaudia Paleń z klasy V b została laureatką etapu wojewódzkiego, a zarazem całego konkursu z języka angielskiego. Finalistką tego samego konkursu została Natalia Zychowicz z klasy VI a. Dziewczęta zostały przygotowane przez p. Annę Głowińską.

Finalistą etapu wojewódzkiego konkursu z matematyki został Oliwier Szmidka z klasy VI a przygotowany przez p. Izabelę Drzymałę.

Tytuł finalisty  otrzymał też Daniel Szpyt z klasy III a gimnazjum, startując w etapie wojewódzkim konkursu z biologii, do którego przygotowała go p. Anna Dymowska.

Zajęcie czołowych miejsc w tak prestiżowych konkursach to wielkie wyróżnienie, czego im serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć.