Jak co roku w grudniu w naszej świetlicy szkolnej został zorganizowany Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Hej kolęda, kolęda…”. Wzięli w nim udział uczniowie z oddziału przedszkolnego, klas 1-3 oraz klas 4-8.  Komisja w składzie : p. Dorota Bednarz, p. Agnieszka Słapczyńska – Stefaniak oraz p. Adam Bednarczyk oceniała uczestników za: opanowanie pamięciowe tekstu i melodii, dobór repertuaru do możliwości wykonania, ogólny wyraz artystyczny oraz dodatkowe atuty prezentacji, takie jak piękne stroje aniołków, kolorowe ludowe ubiory i rekwizyty.

Występom, odbywającym się na tle okolicznościowej dekoracji, towarzyszyła świąteczna atmosfera.

Oto wyniki:

Kategoria kl. 0-3

I miejsce     Małgorzata Chamera kl 2b

II miejsce     Natalia Tutak kl. 1a

Ksenia Wicik kl. 1a

III miejsce   zespól w składzie : Zuzanna Gromysz, Wiktoria Krakowiak, Lena Szmid, Żaneta Kabat             z klasy 2a

Wyróżnienie: Olga Sałagan i Zuzanna Zawół z oddziału przedszkolnego, Barbara Jagielska kl. 3a, Michał Urban kl. 2a

Kategoria kl. 4 – 8

I miejsce  zespół w składzie :  Anna Adamczyk, Alicja Urban, Bernadetta Krawiec z klasy 4a

I miejsce  Bartosz Sojecki kl. 5a

Gratulujemy!

I MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM ŚWIETLICOWYM  KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK

Więcej informacji znajduję się na stronie głównej szkoły.

ŚWIĄTECZNA GAZETKA

ŚWIĘTY MIKOŁAJ

Dzień Misia

Święto Odzyskania Niepodległości- gazetka