Pierwsze miejsce naszej uczennicy !!!

7 marca 2019 roku odbyła się VIII, ostatnia edycja konkursu z języka angielskiego dla gimnazjów naszego powiatu.                   W konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Stalowej Woli w tym roku wzięły udział cztery gimnazja z powiatu stalowowolskiego. Uczniowie musieli się zmierzyć z zadaniami dotyczącymi kultury i literatury krajów anglojęzycznych. Poziom ostatniej edycji był bardzo wysoki, więc jesteśmy szczególnie dumni z tego, że pierwsze miejsca zajęła nasza uczennica Natalia Zychowicz z klasy IIIa.

Poza Natalią naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Frącz z klasy IIIa i Milena Tofilska    z klasy IIIb.

Nauczycielem przygotowującym uczniów do konkursu oraz sprawującym opiekę podczas jego przebiegu była p. Marta Woszczyna.