10 marca 2017r. odbył się szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas piątych. Jego celem  było wyłonienie czwórki uczniów, którzy będą reprezentować szkołę w etapie rejonowym. W konkursie wzięło udział siedmiu uczniów. Mieli do rozwiązania 5 zadań w czasie 60 minut.

Czwórka uczniów, którzy zajęli czołowe miejsca: Paweł Krawiec z klasy Vb oraz Dagmara Adamczyk, Stanisław Bat i Maja Mysior z klasy Va reprezentowała naszą szkołę w I etapie miejsko – gminnym konkursu matematycznego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli dnia 22.03.2017r.

Do II etapu powiatowego konkursu zakwalifikowali się Paweł Krawiec i Stanisław Bat.  Konkurs odbył się 05.04.2017r. w PSP nr 11 w Stalowej Woli.

Paweł Krawiec zdobył w tym konkursie wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!