13 czerwca uczniowie klasy II a uczestniczyli w lekcji muzealnej i warsztatach plastycznych w Galerii Malarstwa Alfonsa Karpińskiego.
Przepiękna i ciekawa wystawa przeniosła dzieci do świata twórczości Jana Marcina Szancera, wspaniałego ilustratora.
Na wystawie znajdowały się także: teatr cieni, scena teatralna czy drzewo marzeń. W czasie warsztatów plastycznych każde dziecko wykonało wagonik z wiersza „Lokomotywa” Juliana Tuwima.
M. Rzepiela







