ZESTAWIENIE WYNIKÓW KONKURSÓW KLAS I – III

W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO  2021/2022

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY:

L.p. Nazwa konkursu Zasięg/
etapowość
Laureaci, miejsca
1. Szkolny konkurs plastyczny

”Pani Jesień”

 

etap szkolny WYRÓŻNIENIE:

Natalka Kozdronkiewicz

2. Szkolny konkurs fotograficzny ”

„Zmisiowani są wśród nas”

etap szkolny I MIEJSCE:

Julia Cupiał

 

WYRÓŻNIENIE:

Natalia Kozdronkiewicz

Alexandra Wieszczak

3. Szkolny konkurs

„Misiowe zakładki
do książki”

 

etap szkolny I MIEJSCE:

Kornel Siwierski

 

III MIEJSCE:

Myichailo Valchuk

 

WYRÓŻNIENIE:

Julia Cupiał

Alexandra Wieszczak

Natalia Kozdronkiewicz

 

 

 

KLASY I – III:

L.p. Nazwa konkursu Zasięg/
etapowość
Laureaci, miejsca
1. Szkolny konkurs plastyczny

”Pani Jesień”

 

etap szkolny I MIEJSCE:

Antonia Waśko                            kl. III b

Aniela Błażejewska                     kl. III b

Natalia Sałach                             kl. III b

 

II MIEJSCE:

Dawid Osiewicz ………………. .kl. III b

Roksana Puzio                           kl. III b

Filip Jagielski                              kl. III a

Patryk Rychlak                           kl. III a

 

III MIEJSCE:

Maja Sokołowska                       kl. III a

Mikołaj Dunal                              kl. III a

Gabriel Naja                                kl. III a

Szymon Głowala                         kl. III b

 

WYRÓŻNIENIE:

Karol Karbarz                             kl. II a

Nikola Kabat                               kl. II a

Jakub Chmielowiec                    kl. III b

Maja Laskowska                        kl. III b

Michalina Zarzeczna                  kl. II a

Wiktor Pawlak                            kl. II b

 

2. Szkolny konkurs fotograficzny ”

„Zmisiowani są wśród nas”

 

etap szkolny II MIEJSCE:

Natalia Sałach                             kl. III b

Sebastian Garbacz                      kl. II a

 

III MIEJSCE:

Aleksandra Grąz                          kl. II a

Kamil Adamczyk                          kl. I b

 

WYRÓŻNIENIE:

Aleksander Maciuch                    kl. III a

Zuzanna Samołyk                        kl. I b

Michał Rodziewicz                       kl. III b

Lena Haber                                 kl. III b

Antoni Kasprzycki                       kl. II a

Marcel Winiarski                          kl. I b

Aleksandra Moskal                      kl. I a

Mikołaj Kurzac                             kl. I a

 

3. Szkolny konkurs

„Misiowe zakładki
do książki”

 

etap szkolny I MIEJSCE:

Marcel Winiarski                          kl. I b

 

II MIEJSCE:

Lena Haber                                 kl. III b

Filip Jagielski                              kl. III a

 

III MIEJSCE:

Aleksandra Grąz                         kl. II a

Sebastian Garbacz                      kl. II a

 

WYRÓŻNIENIE:

Antonia Mączka                           kl. I b

Kajetan Mączka                           kl. I b

Antoni Tracz                                 kl. I b

Kamil Adamczyk                          kl. I b

Milena Maziarz                            kl. III b

Kornelia Ziętala                           kl. I a

 

4. Szkolny Konkurs

Kolęd
i Pastorałek

„Hej, kolęda”

 ( hybrydowa forma konkursu )

etap szkolny II MIEJSCE:

Zespół z kl. III a : Mikołaj Dunal, Bartłomiej Florek, Szczepan Machaj, Martyna Piróg, Patryk Rychlak, Maja Sokołowska, Dominik Wójtowicz
i Zuzanna Zawół.

III MIEJSCE:

Jagoda Myszka                               kl. I b

Fryderyk Skrzypek                          kl. I a

WYRÓŻNIENIE:

Duet:
Lena Haber i Dawid Osiewicz     kl. III b

Duet:

Milena Maziarz i Jakub Chmielowiec III b

Zespół z kl. II b:

Hubert Bucior, Karina Gorczyca, Dominik Sobczyk i Emilia Wiśniewska.

5. Szkolny konkurs plastyczny „Kartka świąteczna”

 

etap szkolny I MIEJSCE:

Gabriel Naja                                kl. III a

 

III MIEJSCE:

Szymon Głowala                         kl. III b

Szymon Serafini                          kl. II a

 

 

 

 

ZESTAWIENIE WYNIKÓW KONKURSÓW KLAS I – III W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

L.p. Nazwa konkursu Zasięg/
etapowość
Organizator Laureaci, miejsca
1. Szkolny konkurs fotograficzny ”

„Jesień
w obiektywie”

etap szkolny p. Anna Furtak I MIEJSCE:

Marcel Winiarski

WYRÓŻNIENIE:

Kornel Siwierski

Kamil Adamczyk      

 

2. Konkurs recytatorski

„Barwy jesieni”

etap

szkolny

p. Katarzyna Bałdos I MIEJSCE:

Marcel Winiarski

II MIEJSCE:

Antonia Mączka

III MIEJSCE:

Kornel Siwierski

 

3. Konkurs recytatorski „Mały Miś ma Urodziny Dziś” etap szkolny p. Aneta Biszczak i p. Barbara Tyrała- Klimczak I MIEJSCE:

Kornel Siwierski

Maja Dec

II MIEJSCE:

Kamil Adamczyk

III MIEJSCE:

Amelia Garanty

Jagoda Myszka

Zuzanna Samołyk

WYRÓŻNIENIE:

Zofia Herdzik

Julia Kasak – Trela

Milena Madej

Antonia Mączka

Kajetan Mączka

Wiktor Pelc

Antoni Tracz

Bartłomiej Krakowiak

4. Szkolny Konkurs Kolęd
i Pastorałek pod hasłem: „Hej kolęda, kolęda”
( hybrydowa forma konkursu )
etap szkolny p. Anna  Furtak
i p. Barbara Tyrała- Klimczak
 

III MIEJSCE:

Kamil Adamczyk

Antonia Mączka

 

 

5. Szkolny konkurs kreatywny „Aniołek na choinkę” ( zdalna forma konkursu) etap szkolny p. Lucyna Kołpa

i ks. Piotr Grabowski

I KATEGORIA: dzieci z oddziału przedszkolnego:

I MIEJSCE:

Myichailo Valchuk

III MIEJSCE:

Kamil Adamczyk                       

Marcel Winiarski

6. Konkurs plastyczny „ Moja świąteczna choinka” etap

szkolny

p. Katarzyna Bałdos  

III MIEJSCE:

Kamil Adamczyk                           

7. Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Radosnej dla oddziału przedszkolnego. etap

szkolny

p. Agnieszka Słapczyńska- Stefaniak  I MIEJSCE:

Maja Dec
Marcel Winiarski

II MIEJSCE:

Kamil Adamczyk

III MIEJSCE:

Zofia Herdzik
WYRÓŻNIENIE:

Antoni Tracz

Kornel Siwierski

Julia Kasak – Trela

Milena  Madej

8. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-„Tak widzę muzykę”
w ramach V Festiwalu im. Janiny Garści.
etap

miejski

Szkoła Muzyczna w Stalowej Woli  

WYRÓŻNIENIE:

 

Kamil Adamczyk

9. VIII Międzynarodowy Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych  – laurka „ Żołnierze Wyklęci    

 

 

KATEGORIA: uczniowie z klas 0- III

 

 

LAUREAT:

Kamil Adamczyk

 

KLASY I – III

L.p. Nazwa konkursu Zasięg/
etapowość
Organizator Laureaci, miejsca
1. Szkolny konkurs plastyczny
„ Portret Mojego Nauczyciela”
etap szkolny p. Anna Furtak

 

WYRÓŻNIENIE:

Julia Gałka                                kl. III a

Aleksandra Grąz                       kl. I a

Lena Jeniec                               kl. I b

Martyna Winiarska                     kl. III a

Karina Gorczyca                        kl. I b

Julia Gunia                                 kl. I b

Julia Laba                                  kl. II a

Nikola Kabat                              kl. I a

Cezary Stróż                              kl. II b

Szymon Lewandowski               kl. II b

Ksenia Wicik                              kl. IIIa

Sandra Wilczewska                   kl. III a

2. Szkolny konkurs fotograficzny ”

„Jesień
w obiektywie”

etap szkolny p. Anna Furtak

i  p. Aneta Biszczak

I MIEJSCE:

Natalia  Sałach                            kl. II b

II MIEJSCE:

Martyna Winiarska                      kl. III a

Antonina Zarzeczna                    kl. III a

III MIEJSCE:

Lena Haber                                 kl. II b

WYRÓŻNIENIE:

Natalia Tutak                               kl. III a

Kacper Siwierski                          kl. III a

3. Konkurs recytatorski „Mały Miś ma Urodziny Dziś” etap szkolny p. Aneta Biszczak
i p. Barbara Tyrała- Klimczak
II MIEJSCE:

Lena Haber                                 kl. II b

 

 

4. Szkolny Konkurs Kolęd
i Pastorałek pod hasłem: „Hej kolęda, kolęda”
( hybrydowa forma konkursu)
etap szkolny p. Anna  Furtak
i p. Barbara Tyrała- Klimczak
I MIEJSCE:

Natalia  Tutak                              kl. III a

Jakub Chmielowiec                 s    kl. II b

II MIEJSCE:

Lena  Haber                              kl. II b

Milena Maziarz                          kl. II b

Aleksandra Grąz                        kl. I a

Sandra Wilczewska                   kl. III a

Martyna Winiarska                     kl. III a

III MIEJSCE:

Dominik Wójtowicz                    kl. II a

Natalia Sałach                           kl. II b

 

5. Szkolny konkurs kreatywny „Aniołek na choinkę”( zdalna forma konkursu) etap szkolny p. Lucyna Kołpa

i ks. Piotr Grabowski

I KATEGORIA: uczniowie z klas I:

II MIEJSCE:

Aleksandra Grąz                        kl. I a

Bartłomiej Dziubak                     kl. I b

III MIEJSCE:

Oliwia Michalczyk                      kl. II a

Karol Karbarz                             kl. I a

Antoni Kasprzycki                       kl. I a

 

II KATEGORIA:
uczniowie  z klas II – III:

I MIEJSCE:

Julia Gałka                                kl. III a

Natalia Sałach                           kl. II b

Martyna Winiarska                    kl. III a

Szymon Głowala                       kl. II b

II MIEJSCE:

Aniela Błażejewska                    kl. II b

Natalia  Tutak                            kl. III a

Mikołaj Dunal                             kl. II a

Aleksander Maciuch                  kl. II a

 

III MIEJSCE:

Izabela Florek                            kl. III a

Bartłomiej  Florek                       kl. II a

6. Konkurs plastyczny
w ramach ekologicznego programu edukacyjnego  „Szkolne Przygody Fajniaków”
etap

ogólnopolski

p. Anna  Furtak
i p. Barbara Tyrała- Klimczak
Laureaci konkursu:

Aleksandra Grąz                         kl. I a

Nikola Kabat                               kl. I a

Natan Czuba                               kl. I a

Aniela Błażejewska                     kl. II b

Lena Haber                                 kl. II b

Mikołaj Kosierb                           kl. II b

Maja Laskowska                         kl. II b

Szymon Lewandowski                kl. II b

Michał Rodziewicz                      kl. II b

Marek Sokołowski                       kl. II b

Cezary Stróż                               kl. II  b

Antonia Waśko                            kl. II b

Julia Wilkos                                 kl. II b

7. Konkurs plastyczny „ Moja świąteczna choinka”

( zdalna forma konkursu)

etap

szkolny

p. Katarzyna Bałdos I MIEJSCE:

Julia Gałka                                  kl. III a

II MIEJSCE:

Zuzanna Zawół                           kl. II a

III MIEJSCE:

Mikołaj Dunal                              kl. II a

Izabela Florek                             kl. III a

 

8. Szkolny Konkurs Kaligraficzny dla uczniów klas
 II i III
etap

szkolny

p. Jolanta Adamska
i p. Małgorzata Szczoczarz
I MIEJSCE:

Ksenia Wicik                               kl. III a

II MIEJSCE:

Aleksander Maciuch                    kl. II a

III MIEJSCE:

Aniela Błażejewska                      kl. II b

WYRÓŻNIENIE:

Martyna Winiarska                       kl. III a

Marianna Skitał                            kl. III a

Mateusz Bąk                                kl. III a

 

9. Szkolny Konkurs Plastyczny „Szanujmy Matkę Ziemię” etap

szkolny

p. Anna  Furtak

i p. Barbara Tyrała- Klimczak

I MIEJSCE:

Wiktor Pawlak                           kl. I b

Bartłomiej Dziubak                    kl. I b

II MIEJSCE:

Julia Laba                                 kl. II a
Sebastian Garbacz                   kl. I a

III MIEJSCE:

Lena Haber                               kl. II b

Milena  Maziarz                         kl. II b

10. Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Radosnej dla klas I – III etap

szkolny

p. Agnieszka Słapczyńska- Stefaniak  I MIEJSCE:

Martyna Winiarska                     kl. III a

Alan Stręciwilk                           kl. I a

II MIEJSCE:

Lena Haber                                kl. II b

Emilia Wiśniewska                     kl. I b

III MIEJSCE:

Karol Zymróz                              kl. I a

Marianna Skitał                           kl. III a

WYRÓŻNIENIE:

Lena Jeniec                                 kl. I b
Aleksandra Grąz                          kl. I a
Bartłomiej Florek                        kl. II a

Julia Laba                                   kl. II a

11. Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II

 

etap

szkolny

p. Anna Pelczar – Śmietańska I MIEJSCE:

Dominik Wójtowicz                       kl. II a

 

II MIEJSCE:

Julia Laba                                     kl. II a

Aleksander Maciuch                     kl. II a
Maja Laskowska                           kl. II b

III MIEJSCE:

Antonia Waśko                             kl. II b
Lena Haber                                  kl. II b
Cezary Stróż                                kl. II b
Jakub Chmielowiec                      kl. II b

 

12. Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas III etap

szkolny

p. Beata Kudelska I MIEJSCE:

Marianna Skitał                           kl. III a

 

II MIEJSCE:

Julia Gałka                                  kl. III a

III MIEJSCE:

Natalia Tutak                               kl. III a

Sebastian  Butryn                        kl. III a

WYRÓŻNIENIE:

Antonina Zarzeczna                    kl. III a

Jakub Janiak                         kl. III a

13. Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY etap

międzynarodowy

Organizator szkolny –

p. Anna Kawalec

WYRÓŻNIENIE:

Jakub Chmielowiec                     kl. II b

 

14. Szkolny Konkurs  Plastyczny

„ KWIATY DLA MAMY”

 

etap

szkolny

p. Lucyna Kołpa
i p. Anna Furtak
I MIEJSCE:

Ksenia Wicik                                kl. III a

Natalia Tutak                               kl. III a

Aleksandra Grąz                          kl. I a

Alan Stręciwilk                              kl. I a

 

II MIEJSCE:

Martyna Winiarska                      kl. III a

Julia Gałka                                  kl. III a

Natalia Sałach                             kl. II b
Nikola Kabat                                kl. I a
III MIEJSCE:

Szymon Głowala                          kl. II b

Bartłomiej Florek                          kl. II a
Julia Laba                                     kl. II a
Aniela Błażejewska                      kl. II b

WYRÓŻNIENIE:

Izabela Florek                             kl. III a

Oliwia Michalczyk                       kl. I b

Lena Mączka                              kl. III a

Stanisław Skruch                        kl. I a

Natan Czuba                               kl. I a

 

15.

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas III etap

szkolny

p. Katarzyna Bałdos I MIEJSCE:

Natalia Tutak                               kl. III a

II MIEJSCE:

Patryk Partyka                             kl. III a

III MIEJSCE:

Lena Mączka                               kl. III a

WYRÓŻNIENIE:

Martyna Winiarska                      kl. III a

Sebastian Butryn                         kl. III a

Tymon Stanowiec                        kl. III a                       

 

16. Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II etap

szkolny

p. Iwona Gajór I MIEJSCE:

Julia Laba                                    kl. II a
Aniela Błażejewska                      kl. II b

II MIEJSCE:

Jakub Chmielowiec                     kl. II b

III MIEJSCE:

Maja Laskowska                          kl. II b
Gabriel Naja                                 kl. II a

 

17. Świetlicowy Konkurs –

„MISTRZ SAVOIR VIVRE’U”

 

 

etap

szkolny

p. Anna  Furtak I MIEJSCE:

Maja Laskowska                          kl. II b

Hubert Bucior                               kl. I b

Lena Jeniec                                  kl. I b

II MIEJSCE:

Antonia Waśko                             kl. II b

Aleksander Maciuch                     kl. II a

Natalia Tutak                                kl. IIIa

III MIEJSCE:

Olga Sałagan                                kl. II a

Michał Gazda                                kl. I b

WYRÓNIENIE:

Roksana Puzio                            kl. II b

Bartłomiej Florek                         kl. II a

Lena Mączka                               kl. III a

Antonina Zarzeczna                    kl. III a

Lena Haber                                 kl. II b                      

 

ZESTAWIENIE WYNIKÓW KONKURSÓW KLAS IV – VIII

W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

L.p. Nazwa konkursu Zasięg/etapowość Organizator Laureaci, miejsca
  XXV edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego na Ekslibris Okolicznościowy pod hasłem „Magiczne miejsca powiatu stalowowolskiego”. Powiatowy MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA im. M. WAŃKOWICZA

STAROSTWO  POWIATOWE

 w Stalowej Woli

 

 

Anna Adamczyk

Wyróżnienie

  Powiatowy  konkurs  “Godziny przy piórze”

 

Powiatowy Miejska Biblioteka Publiczna, Starostwo Powiatowe i LO im. KEN w Stalowej Woli Anna Adamczyk 

I miejsce w kategorii klas IV-VI. 

  Interaktywny Konkurs Wiedzy Qiuzspotter “Marceli Siedlanowski – żołnierz i budowniczy Niepodległej”. Powiatowy Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli  Szkoła zajęła w nim III miejsce

 

W  Klasyfikacji indywidualnej III miejsce zajął Bartosz Sojecki.

   IV Festiwal im. Janiny Garści

 konkursy „Tak widzę muzykę” i „Tak piszę o muzyce” 

 

Powiatowy Fundacja Wspierania Kultury „Amadeusz” w Stalowej Woli, współorganizatorem – Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli. III nagroda w kategorii  plastycznej klas IV – VIII- Anna Adamczyk 

 

II miejsce w konkursie poetyckim

Anna Adamczyk

  Szkolny konkurs na logo projektu “Cały świat jest sceną” w ramach programu Erasmus Plus, w którym nasza szkoła współpracuje z pięcioma krajami.   Szkoła Podstawowa nr 9

w Stalowej Woli

 

I miejsce – Jakub Gałka kl.7a
II miejsce – Anna Adamczyk kl.6a
III miejsce – Nikola Burdzy kl.7awyróżnienia:
Karol Dąbal kl.7a
Oliwier Korytkowski kl.7a
Kacper Paleń kl.6b

 

 

ZAWODY SPORTOWE

L.p. Nazwa zawodów Zasięg/etapowość Laureaci, miejsca
  Dexters Cup Małopolskiej Ligi Brazylijskiego Jiu Jitsu w Nowym Sączu.   I miejsce

Karol Dąbal 

  Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego 2020 w pływaniu, które odbyły się w Sanoku   Brązowy medal w konkurencji 50 m kraulem i 2 srebrne medale na dystansie 100 m kraulem oraz 100 m stylem zmiennym.

Dawid Kanty

  Finał Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi. Katolicki Klub Sportowy Victoria II miejsce i srebrny medal oraz tytuł wicemistrza Polski w biegu na 60 m zdobył Norbert Nowak (8.32), 5 miejsce w biegu na 600 m zdobyła Blanka Machaj.

 

ZESTAWIENIE WYNIKÓW KONKURSÓW KLAS IV – VIII

W II PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

L.p. Nazwa konkursu Zasięg/etapowość Organizator Liczba uczestników Laureaci, miejsca
  VIII Międzynarodowy Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych. Międzynarodowy Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego

Patronatem Narodowym

Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

1 Laureat

Anna Adamczyk

   Pierwsza Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej dla szkół podstawowych. ogólnopolski Wydział Chemii UJ

pod patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Ministra Edukacji i Nauki

1 Laureatka Pierwszego Miejsca

Maria Chmielowska

  Konkurs literacki

Wiosenne Zmagania Artystyczne.

Pod hasłem Rok Stanisława Lema.

Wojewódzki Krasnobrodzki Dom Kultury 1 Anna Adamczyk

Wyróżnienie

  XVI edycja

Olimpiady Matematycznej Juniorów

Ogólnopolski Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej,

Ministerstwo Edukacji i Nauki

1 Maria Chmielowiec

Laureat

  Konkursu plastyczny „Tytus w Stalowej Woli” Powiatowy Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Wańkowicza 1 Laureat

Anna Adamczyk

  Konkurs kuratoryjny  języka niemieckiego

 

Konkurs kuratoryjny z chemii

 

Konkurs kuratoryjny z biologii

 

 

Konkurs kuratoryjny

Z fizyki

 

 

 

Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego

wojewódzki Podkarpacki Kurator Oświaty Laureat

Oliwia Dąbrowska

 

 

Laureat

Maria Chmielowiec

 

Laureat

Wiktoria Sokołowska

 

Laureat

Maria Chmielowiec

 

Finalistki

Wiktoria Dąbrowska

Maria Chmielowiec

Laureat

Oliwia Dąbrowska

 

 
  XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”. ogólnopolski Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  Anna Adamczyk

II miejsce

 
  Konkurs

literacki “Tak piszę o muzyce”

 

konkurs plastyczny

 “Tak widzę muzykę”

ramach V Festiwalu im. Janiny Garści w Stalowej Woli.

 

ogólnopolski Prezes Fundacji Wspierania Kultury AMADEUSZ, Magdaleny Pamuły oraz Dyrektora Miejskiego Domu Kultury, Marka Gruchoty. Anna Adamczyk

I miejsce

 

 

Anna Adamczyk

III miejsce

 
  Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny międzynarodowy Kangourou Sans Frontières

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

Maria Chmielowiec

wyróżnienie

 
  V Konkurs Poezji Religijnej dla dzieci i młodzieży “Moje drogi do Boga”.  powiatowy Parafia Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli – Michalici Anna Adamczyk

III miejsce

 
  XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło” ogólnopolski Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle. Anna Adamczyk

III miejsce laureat

 
  Konkurs Chemiczny ALCHEMIK ogólnopolski Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie Maria Chmielowiec

wynik bardzo dobry

 
             

 

ZAWODY SPORTOWE

L.p. Nazwa zawodów Zasięg/etapowość Laureaci, miejsca
  Letnie Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w Pływaniu,

 

 

Wojewódzki Dawid Kanty

Zajął II miejsce w pływaniu na dystansie 200 metrów stylem grzbietowym oraz III miejsce na dystansie 200 metrów stylem zmiennym.

  Ogólnopolski

finał czwartków lekkoatletycznych,

w Łodzi

Katolicki Klub Sportowy Victoria Norbert Nowak zajął 6 miejsce w biegu na 60 m.