„Pracuj nad sukcesem w ciszy, niech krzyczą za Ciebie Twoje osiągnięcia”
W piątek 26 maja w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie odbyło się wręczenie nagród
w Ogólnopolskim Tarnowskim Konkursie Chemicznym. Uczennice naszej szkoły Wiktoria Dąbrowska
i Oliwia Dąbrowska odebrały tytuł laureata z rąk prezydenta miasta Tarnowa. Talent, chęci, samodyscyplina, determinacja i wsparcie pani Ewy Brzozowskiej sprawiły, że dziewczyny nie miały sobie równych i jako jedyne reprezentantki województwa podkarpackiego zdobyły tytuł LAUREATA.
Dziękujemy pani Ewie za oszlifowanie szkolnych talentów podczas lekcji chemii⚗️️
Serdeczne gratulacje dziewczyny.
Gratulacje również dla pani Ewy Brzozowskiej







