W środę 17 maja dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie wszystkich klas spotkali się z podróżnikiem z grupy „trzask.pl”.
Prowadzący zaprezentował mnóstwo fotografii z dwóch egzotycznych krajów: Omanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich i w bardzo interesujący sposób przekazał wiele informacji, ciekawostek, sytuacji i przygód, które miały miejsce w czasie trwania wyjazdu.
Bardzo dziękujemy za spotkanie oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania świata, realizowania marzeń i rozwijania swoich pasji.
M. Rzepiela







