14 lutego obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego, czyli Święto Zakochanych. Z tej okazji świetlica i biblioteka szkolna przygotowały dla oddziału przedszkolnego oraz klas pierwszych zabawy związane z tym świętem. Dzieci poznały historię i zwyczaje walentynkowe. Nie zabrakło również pełnych humoru zabaw i konkurencji, np. „smaki miłości”, „taniec z gorącym sercem”, „rozbite serce”, „kto kogo kocha, kto kogo lubi”, „mam chusteczkę haftowaną”, „amorek”. Wszyscy bawili się wspaniale. Na koniec można było zrobić sobie zdjęcie w walentynkowej scenerii. Uczestnicy obdarowani zostali słodkościami oczywiście w kształcie serca.







