25 i 26 stycznia odbyły się w świetlicy szkolnej warsztaty pod hasłem „Savoir- vivre przy stole”, w ramach innowacji pedagogicznej „Grunt to dobre wychowanie”, które przeprowadziła p. Anna Furtak.
W trakcie tego spotkania wychowankowie zostali zapoznani ze sztuką dekorowania i nakrywania do stołu oraz z zasadami obowiązującymi przy stole. Największą radość sprawiły uczniom zajęcia praktyczne związane z nakrywaniem oraz dekoracyjnym składaniem serwetek .
Na warsztatach była też obecna p. dyrektor Lucyna Żminda oraz nauczycielki klas I-III.
Dziękujemy uczestnikom zajęć za wspólną naukę i mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności przydadzą się w życiu codziennym .







