Z okazji Święta Niepodległości w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Stalowej Woli został zorganizowany konkurs plastyczny pod hasłem „Polskie symbole narodowe”. Uczniowie klas I – III podczas zajęć wykonali bardzo ciekawe i interesujące prace konkursowe, zaprezentowane na poniższych fotografiach. Efekty działalności uczniów można również podziwiać na holu naszej szkoły. Prace te zostały ocenione przez  jury w składzie:

1. Agnieszka Słapczyńska- Stefaniak
  2. Anna Rybak
  3. Małgorzata Szczoczarz
  4. Anna Malinowska

Rozstrzygnięcie  konkursu odbyło się 10 listopada 2022r. w świetlicy szkolnej.  Całą uroczystość uświetniła obecność wicedyrektora p. Rafała Łacha, który pogratulował wszystkim uczestnikom, wręczając dyplomy i wyróżnienia oraz nagrody.

Wśród laureatów konkursu znaleźli się:

MARCEL WINIARSKI

ALEKSANDRA MOSKAL

KAMIL ADAMCZYK

II MIEJSCE

KORNELIA ZIĘTALA

WERONIKA HADAŁA

III MIEJSCE

ALICJA BURDZY

JAKUB GAZDA

WYRÓŻNIENIE;

OLIWIER ŚNIOCH

ANTONINA JAROSZ

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy uczniów do uczestnictwa w kolejnych szkolnych konkursach.

Życzymy dalszych sukcesów!!!

Konkurs zorganizowały: p. L. Kołpa i p. A. Furtak