ROK SZKOLNY 2021/2022

 

Dyrektor szkoły Lucyna Żminda

Wicedyrektor Rafał Łach

Nauczyciele:

Adamska Jolanta – logopeda
Bałdos Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki
Bednarz Dorota – nauczyciel muzyki, plastyki
Bernat Izabela – nauczyciel wychowania fizycznego
Biszczak Aneta – wychowawca świetlicy
Błażejowska Cecylia – nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, doradztwo zawodowe
Bojarski Grzegorz – nauczyciel informatyki
Brzostek Wiesława- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Brzozowska Ewa – nauczyciel chemii, matematyki
Dąbrowska Katarzyna – nauczyciel języka niemieckiego
Drzymała Izabela – nauczyciel matematyki
Dubiel Wiesława – pedagog
Duda Katarzyna – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego
Dymowska Anna – nauczyciel biologii, przyrody, geografii
Furtak Anna – wychowawca świetlicy
Gajór Iwona – nauczyciel oddziału przedszkolnego, historii
Glica Paulina- – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego
Głowińska Anna – nauczyciel języka angielskiego
Granek Daria nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego
Idec Izabela – nauczyciel języka angielskiego
Jabłoński Jarosław – nauczyciel historii, informatyki, WOS, wdż
Kawa Jolanta – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa,
Kawalec Anna – nauczyciel matematyki
Kiliańska Bożena – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Kochan Małgorzata – nauczyciel religii
Kołpa Lucyna – wychowawca świetlicy
Korytkowska Elżbieta – nauczyciel wychowania fizycznego, techniki, informatyki
Książek Monika – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Kudelska Beata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Lesiczka Krystyna – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego
Lubera Joanna – nauczyciel języka polskiego
Łach Rafał – nauczyciel fizyki
Łuszczak Elżbieta – nauczyciel języka polskiego  
Malinowska Anna – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego
Mroczek Jadwiga – psycholog
Olszewska Maria – nauczyciel języka polskiego
Pelczar -Śmietańska Anna – nauczyciel oddziału przedszkolnego
Pietrykowska Marta – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego
Pikuła Dorota – – nauczyciel geografii
Prawica Roman – nauczyciel wychowania fizycznego
Rybak Anna – nauczyciel języka angielskiego
Rząd Marzena – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego
Rzepiela Małgorzata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Słapczyńska – Stefaniak Agnieszka – nauczyciel bibliotekarz
Szalewicz Dorota – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego
Szarama Joanna – nauczyciel historii, języka angielskiego
Szczoczarz Małgorzata – nauczyciel języka polskiego
Turek Małgorzata – nauczyciel wychowania fizycznego
Tyrała – Klimczak Barbara – wychowawca świetlicy
Walec Anna – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia integracyjnego
ks. Zioło Marek – nauczyciel religii