Kolejny sukces Oliwii i Wiktorii

Oliwia i Wiktoria zakwalifikowały się do ścisłego finału ogólnopolskiego konkursu chemicznego organizowanego przez Akademię Nauk Stosowanych w Tarnowie, uzyskując 1 i 5 miejsce. Znalazły się w gronie 15 najlepszych uczniów, na których w finale czeka sprawdzian wiadomości teoretycznych i praktycznych w laboratorium. Cała społeczność szkolna trzyma za Was kciuki!

Sukces Oliwii i Wiktorii w konkursie kuratoryjnym

Miło nam poinformować, że Oliwia i Wiktoria Dąbrowskie zakwalifikowały się do finału konkursu chemicznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty uzyskując najwyższe lokaty, czyli pierwsze i drugie miejsce w województwie! Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale! Dziewczęta przygotowują się do konkursu pod opieką pani Ewy Brzozowskiej.