Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – III wzięli udział w programie edukacyjnym „Dziel się Uśmiechem”, dzięki któremu poznali zasady prawidłowej higieny jamy ustnej, a także dowiedzieli się jak zapobiegać próchnicy zębów w czterech krokach.
Dziękujemy Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi i Pani Agacie Kasprzyckiej za umożliwienie udziału w programie.
M. Rzepiela







