14 października 2016 r.  w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli odbyło się spotkanie  z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Było ono okazją do wręczenia nagród dla nauczycieli za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz wręczenia stypendiów edukacyjnych dla uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce. Nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, jak również mogą poszczycić się osiągnięciami zdobytymi w konkursach organizowanych przez podkarpackiego kuratora oświaty oraz konkursach ogólnopolskich. Wręczenia nagród dla nauczycieli i stypendiów edukacyjnych dla uczniów dokonali Prezydent Miasta i Przewodniczący Rady Miasta.

W tym roku 35 uczniów i absolwentów szkół podstawowych, 14 uczniów i absolwentów gimnazjum i 7 z Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego otrzymało stypendium Prezydenta Miasta za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016.

Wśród uczniów, którzy otrzymali stypendium edukacyjne znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. Byli to:

• Klaudia Paleń (uczennica PSP 9, obecnie uczennica klasy VI b, laureatka konkursu z języka angielskiego),
  • Natalia Zychowicz (absolwentka PSP 9, obecnie uczennica klasy Ia Gimnazjum nr 6, finalistka konkursu z języka angielskiego),
  • Oliwier Szmidka (absolwent PSP nr 9, finalista konkursu z matematyki),
  • Daniel Szpyt (absolwent Gimnazjum nr 6, finalista konkursu z biologii).

Nagrodę Prezydenta Miasta otrzymała Pani Izabela Bernat.

Wyróżnionym uczniom i Pani Izabeli Bernat gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.