Sukcesy naszych uczennic w konkursach kuratoryjnych

Ponad dwadzieścioro uczniów naszej szkoły podstawowej oraz gimnazjum brało w tym roku szkolnym udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Dwie uczennice odniosły wielki sukces: doskonale poradziły sobie z wyzwaniami trzech etapów konkursowych: szkolnego, rejonowego oraz wojewódzkiego.

Natalia Zychowicz z klasy IIIa gimnazjum, uczennica p. Anny Głowińskiej, została finalistką etapu wojewódzkiego, a zarazem całego konkursu języka angielskiego dla gimnazjów. Finalistką  konkursu matematycznego dla szkół podstawowych została  Maria Chmielowiec  z klasy VIa, uczennica p. Anny Kawalec.

Zajęcie czołowych miejsc w tak prestiżowych konkursach to wielkie wyróżnienie, czego im serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.