Aktualności

25 listopada z okazji święta pluszowego misia w bibliotece szkolnej i świetlicy odbyły się urodziny pluszowego jubilata. Uroczystość rozpoczęła się toastem i tortem w pięknie udekorowanej bibliotece. Dzieci śpiewały misiom sto lat i składały im urodzinowe życzenia.  Następnie pani Agnieszka zapoznała uczestników z historią i pochodzeniem pluszowego misia. Zapamiętane informacje przydały się podczas quizu wiedzy o niedźwiadkach. Ochotnicy wzięli udział w plebiscycie na ulubionego misia – bohatera z bajki.  Każda klasa uczestniczyła w różnych konkursach, m.in. w rysowaniu misia z zamkniętymi oczami przez wychowawcę. 

W świetlicy dzieci bawiły się ze swoimi misiami przy skocznej muzyce. Miały również okazję wcielić się w role pluszowego przyjaciela w trakcie konkursu drużynowego w przenoszeniu wykałaczek w rękawicach kuchennych.

Ponadto podczas urodzin misia zostały ogłoszone wyniki konkursów tematycznych: „Mój miś – konkurs plastyczny” zorganizowany przez p. Lucynę Kołpę i „Mruczanka – wyliczanka  dla misia” konkurs zorganizowany przez świetlicę szkolną.

Cała uroczystość  dostarczyła dzieciom dużo wspaniałych przeżyć, radości i uśmiechu na twarzy,  a łasuchy mogły skosztować tego, co misie lubią najbardziej. Dzieci, które tego dnia przebrały się za misia dostały słodki upominek.