WOŚP w naszej szkole ;)

5 stycznia 2015 roku w naszej szkole uczniowie uczestniczyli w imprezie towarzyszącej  23.Finałowi WOŚP. Przybyli wolontariusze opowiadali o celach działalności WOŚP i przedstawili główne zasady udzielania pierwszej pomocy. Następnie przeprowadzili licytację drobnych przedmiotów. Uczniowie podziwiali taniec break-dance, mistrzowski pokaz jazdy na rolkach oraz wokalne popisy uczennic naszej szkoły.

Lekcja otwarta

15 stycznia 2015 r. w naszej szkole gościła grupa najstarszych przedszkolaków z klasy „0” z Przedszkola nr 5 w Stalowej Woli. Dzieci wraz z uczniami klasy III a uczestniczyły w lekcji otwartej, podczas której poznały piramidę zdrowego żywienia oraz wartości odżywcze wybranych produktów. Wspólnie wykonały bardzo smaczną sałatkę owocową. Na zakończenie odbyła się prezentacja i…