Dzieci z oddziału przedszkolnego z wizytą w Przedszkolu nr 5

7 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego  udały się z wizytą do Przedszkola nr 5. Dzieci z zaciekawieniem oglądnęły przygotowane przez przedszkolaki przedstawienie „Przygody Misia Rozbójnisia”. Przedstawienie bardzo się podobało, dzieci świetnie odegrały swoje role, a kostiumy były bardzo pomysłowe. Następnie odbyły się wspólne pląsy i zabawy. To była wspaniałe spotkanie. Dziękujemy!

Ogłoszenie o zbiórce surowców wtórnych

W tym roku szkolnym również trwa konkurs zbiórki makulatury oraz zużytego sprzętu elektryczno– elektronicznego, jednak należy je dostarczyć  do Rupieciarni w Stalowej Woli – ul. 1 -go Sierpnia oraz  ul. COP. KAŻDY MOŻE POMÓC, ZAWOŻĄC SUROWCE WTÓRNE (makulaturę, zepsutą pralkę, lodówkę itd.) I ZGŁOSIĆ NA POCZET NASZEJ SZKOŁY (ZS 4 W STALOWEJ WOLI)