Z radością informujemy, że 19 czerwca nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego „Wiosna w obiektywie”.
Jego celem było uwrażliwienie uczniów na piękno budzącej się do życia przyrody oraz rozwijanie zainteresowań fotograficznych.
Podczas uroczystego podsumowania konkursu Pani Dyrektor Lucyna Żminda wręczyła uczestnikom dyplomy oraz drobne upominki, gratulując wszystkim zaangażowania, kreatywności i wrażliwości na piękno otaczającego świata.
Organizatorką konkursu była Pani Monika Książek.
I miejsce
Lena Marut kl. I b
Zofia Paleń kl. II b
II miejsce
Antoni Sokołowski kl. II b
III miejsce
Katarzyna Gajda kl. I b
Wyróżnienia otrzymali:
Piotr Puka kl. II b
Agata Rak kl. II b
Fabian Dziura kl. I b
Amelia Hadała kl. I a
Serdecznie gratulujemy uczestnikom i dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkie fotografie zachwycały pomysłowością oraz ukazywały piękno wiosny w wyjątkowy sposób. Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji fotograficznych!
Monika Książek







