W dniu 19 czerwca 2026 r. w PSP nr 11 odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych „Najpiękniejsza Kapliczka Matki Bożej”.
Przedmiotem konkursu było wykonanie przestrzennej kapliczki Matki Bożej.
Wzięły w nim udział również uczennice naszej szkoły.
I miejsce zajęły:
– Julia Pawlak z klasy IV B
– Michalina Zarzeczna z klasy VI A
Dziewczynkom serdecznie gratulujemy.
Małgorzata Kochan







