O godzinie 8.00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Stalowej Woli dla uczniów, rodziców i nauczycieli została odprawiona msza święta. Jak zawsze uczestniczył w niej poczet sztandarowy w składzie: Maja Sokołowska 7a, Lena Sudoł 7a, Dominik Wójtowicz 7a, Mikołaj Dunal 7a, Maja Laskowska 7b, Roksana Puzio 7b, Michał Rodziewicz 7b.
Po mszy św. wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie Pani Dyrektor wręczyła dyplomy ukończenia klasy oraz dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce. Uczniowie klas trzecich otrzymali także książki ufundowane przez Radę Rodziców.
Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za pracę na rzecz szkoły oraz życzyła wszystkim zebranym bezpiecznych i wspaniałych wakacji.
Krótką część artystyczną przygotowali uczniowie klas trzecich.
Po apelu wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa.
M. Rzepiela







