„Szukajcie prawdy jasnego płomienia! Szukajcie nowych, nie odkrytych dróg”
Pod takim hasłem zakończyliśmy oficjalnie rok szkolny 2025/2026. Uroczystości podzielone były na dwa etapy: w pierwszym wzięli udział uczniowie klas 4-7, a w drugim pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej. Podczas akademii dokonano podsumowań, gratulacji i podziękowań. Uczniowie oraz Absolwenci szkoły w czasie uroczystego apelu odebrali świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za inne osiągnięcia . Młodzież pożegnała się ze szkołą. Jedni tylko na dwa miesiące, a inni na zawsze. Nie zabrakło wzruszeń, miłych wspomnień i życzeń.
Małgorzata Szczoczarz







